بررسی و مقایسه لپ تاپ, بررسی و مقایسه

لپ تاپ ایسوس یا ام اس ای

در بحث انتخاب از میان لپ تاپ ایسوس یا ام اس آی، می توان به این موضوع اشاره کرد که هر دو این برند ها تایوانی بوده و این سوال، بیشتر برای کاربران پیش می آید که قصد تهیه لپ تاپ را داشته و پس از تحقیقات فراوان به انتخاب از میان این دو دستگاه رسیدند. با توجه به موضوع، باید عنوان کرد که هر دو برند ایسوس و سالیان گذشته عملکرد موفقیی داشته و هر یک، برنده جایزه های متعددی در بخشهای مختلف از بازار لپ تاپ شده اند. با این حال سابقه شرکت ایسوس، چند سال از شرکت ام اس ای بیشتر بوده و به همین دلیل موفق تر عمل کرده است.

برند ایسوس از برندهای کهنه‌کار تایوانی بوده از ابتدای مسیر تولید لپ تاپ، همکاری خود را با هر دو شرکت اینتل و amd برقرار و کماکان آن را ادامه داده است. این شرکت موفق شد تا با ارائه گستره زیادی از سخت افزار ها و تنوع مدل بسیار بالا به کاربران، امکان انتخاب بهترین مدل در بهترین بازی های قیمتی را داده به نوعی می توان گفت بهترین برند قابل تهیه در بحث لپ تاپ در بازار ایران است. زیرا شبکه پشتیبانی گسترده‌ای داشته و فروشندگان و مراکز خدمات پس از فروش بسیار گسترده ای دارد.

لپ تاپ گیمینگ ایسوس بهتر است یا ام اس ای

در بحث گیمینگ، کاربران هنگام انتخاب لپ تاپ مخصوص بازی، این سوال دارند که لپ تاپ گیمینگ ایسوس بهتر است یا ام اس آی در بحث گیمینگ، می تواند دست برتر را داشته باشد. با توجه به عملکرد خوب هر دو برند در بحث لپ تاپ های گیمینگ، انتخاب از میان این دو برند، یکی از سخت ترین کارهای ممکن می تواند باشد و با توجه به سایر فاکتورهای بازار در ایران، میتوان مدلی خوب را از میان گستره متنوعی از لپ تاپ های هر دو برند انتخاب کرد.

لپ تاپ ایسوس یا ام اس ای

با این حال همانطور که گفتیم، ایسوس با توجه به گستره مدل‌های بالاتر و پیکربندی متنوع لپ تاپ های گیمینگ خود در بازار موفق شده تا در مقابل رقبا بسیار عالی عمل کرده و بر خلاف سایر هموطنان تایوانی خود که در بازار ایران حضورشان به صورت متناوب پررنگ و کمرنگ می گردد در طی سالیان اخیر به شکلی پرقدرت و پررنگ ظاهر شده و با این تنوع نیاز کاربران را در بازه های قیمتی مختلف لپ تاپ گیمینگ تامین کند بنابراین انتخاب لپ تاپ گیمینگ ایسوس از نظر قیمتی تنوع پیکربندی و قدرت پردازشی می‌تواند انتخابی مناسب تر بوده و به کاربران در مقابل هزینه انجام شده خروجی بهتری را ارائه کند

مقایسه صفحه نمایش لپ تاپ ایسوس و ام اس ای

در بحث مقایسه صفحه نمایش لپ تاپ ایسوس و لپ تاپ ام اس ای، باید عنوان کرد که هر دو برند پنل های نمایشی بسیار قدرتمندی استفاده کرده و کیفیت صفحه نمایش بسیار بالایی را به کاربران ارائه می کنند. البته این موضوع در شرایط یکسان ممکن است متفاوت باشد؛ زیرا تامین‌کنندگان پنل صفحه نمایش می‌توانند در میان سفارشات خود، کیفیت های متنوع را عرضه کرده و با توجه به این موضوع میتوان گفت که یکپارچگی و یکسان بودن صفحه نمایش های ایسوس، میتواند برگ برنده این شرکت در بحث کیفیت صفحه نمایش باشد و به نوعی دست بالا را در بازار از آن ایسوس کند.

لپ تاپ ایسوس یا ام اس ای

همچنین در بحث نرخ به روز رسانی صفحه نمایش نیز ایسوس، در محصولات خود گسترده و متنوع تری را ارائه داده که در بازار ایران قابل انتخاب و تهیه است و این موضوع باعث می‌شود تا در بحث کیفیت صفحه نمایش بتواند گوی سبقت را از هم وطن خود ربوده و در مقایسه صفحه نمایش لپ تاپ ایسوس و msi، برتری را از آن خود کند. بنابراین، می‌توان گفت که برنده مقایسه صفحه نمایش لپ تاپ ایسوس ام اس آی به نوعی برند ایسوس بوده و این شرکت توانسته با عملکرد بهینه خود و اجازه انتخاب به کاربران، بهترین خروجی را دریافت کند.

بهترین لپ تاپ های ایسوس و ام اس ای

اگر بخواهیم بهترین لپ تاپ های ایسوس و ام اس آی را معرفی کنیم، باید به سراغ مدل های مخصوص بازی این دو شرکت رفت. این محصولات با توجه به مشخصات رده بالای خود، می تواند به عنوان بهترین لپ تاپ های هر دو برند، در نظر گرفته شده و با یکدیگر به رقابت می پردازند. لپ تاپ های ایسوس در بحث گیمینگ دارای سری های تاف گیمینگ و راگ استریکس بوده و برای انتخاب بهترین باید به سراغ مدلهای راگ زفیروس رفت. راگ زفیروس با تجهیز به پردازنده های اینتل و amd و انتخاب از میان قدرتمندترین گزینه های موجود در میان آنها، توانست قدرت پردازشی بسیار بالایی را به کاربران ارائه داده و پهنای باند مورد نیاز برای عملکرد عالی کارت های گرافیک، تامین کرده و با انتخاب از میان مدل های انویدیا و amd، بهترین قدرت خروجی را به کاربران ارائه کرده تا بتوانند در عملکرد های مختلف از جمله گیمینگ و کاربری های حرفه ای بهترین خروجی از محصولات دریافت کنند.

لپ تاپ ایسوس یا ام اس ای

در این سوی ماجرا ، ام اس ای بیشتر مدل های خود را به صورت تخصصی با فوکوس برای موضوع گیمینگ ارائه داده و با جداسازی تیپ محصولات amd و اینتل خود سعی کرده تا رقابت را وارد مرحله جدیدی کرده و تنوع گسترده‌ای از محصولات در بازار ارائه کند. با این حال به دلیل سهم بازار کوچکتر این برند، در بحث تنوع و گستردگی محصولات، دست بالا را نداشته اما مشخصات سخت افزاری بسیار خوبی را در سطح بازار ارائه کرده که می تواند بهترین عملکرد را به کاربران ارائه کند.

مقایسه پردازنده های لپ تاپ ایسوس و ام اس ای

برای مقایسه پردازنده های لپ تاپ ایسوس و ام اس آی، باید عنوان کرد که هر دو دارند در محصولات خود از پردازنده های تولیدی غولهای صنعت تولید پردازنده مرکزی یعنی اینتل و amd بهره برده و سعی کرده اند با گستره‌ای بالای و تنوع مدل های مختلف پردازنده مرکزی، به کاربران امکان انتخاب از میان گزینه‌های مختلف و متعددی را داده و به این شکل نیاز های پردازشی آنها را به خوبی رفع کند.

لپ تاپ ایسوس یا ام اس ای

هر دو برند از محصولات نسل جدید اینتل Core i و ای ام دی رایزن استفاده کرده تا بتوانند بالاترین قدرت پردازشی را ارائه کنند. هر دو نوع این پردازنده ها در آخرین نسل های خود، مجهز به تکنولوژی های جدید و سرعت پردازشی بسیار بالا شده و با بهبود IPC پردازنده های خود، توانستند قدرت پردازش را در هر مرحله از عملیات ها بهبود داده و به این شکل خروجی بهتری را به کاربران ارائه کنند. بنابراین می توان گفت که هر دو شرکت ام اس آی و ایسوس موفق به ارائه قدرت پردازشی بالا به کاربران هستند، با این حال ایسوس با وجود نمایندگی گسترده تر و همچنین سرعت به روز رسانی محصولات، می تواند نسل های جدید را در زمان کوتاه تری به کاربران ارائه کرده و به این شکل، نیاز پردازشی آنها را سریعتر رفع کند که در اینجا برگ برنده متعلق به ایسوس است.

مقایسه سخت افزاری Asus و MSI

در وصف مقایسه سخت افزاری ایسوس و ام اس آی، باید عنوان کرد که در بالاتر به بررسی مشخصات سخت افزاری از جمله پردازنده این دو محصول پرداختیم. به صورت کلی، سخت افزارهای در نظر گرفته شده برای هر دو برند، از کیفیت بالایی برخوردار بوده و با توجه به سابقه مهندسی و عملکرد فوق العاده هر دو شرکت در بحث تولید و عرضه قطعات سخت افزاری و لپ تاپ، می توان انتظار داشت که از کیفیت بالایی در بحث سخت افزارهای قرار گرفته شده در لپ تاپ های خود برخوردار باشند.

لپ تاپ ایسوس یا ام اس ای

شرکت ایسوس و ام اس آی، ریشه ای تایوانی داشته و با توجه به مهندسی رده بالای خود، می تواند کیفیت خوبی را در بحث عمر قطعات سخت افزاری و عملکرد آنها به کاربران ارائه دهند. با این حال ایسوس با کسب جوایز بیشتر و همچنین گستره بزرگتر لپ‌تاپ‌های خود، می‌تواند در سطوح مختلف سخت افزاری به کاربران گزینه های متنوعی را ارائه کرده و به این شکل نیاز بازار را به خوبی برطرف کند و در نقطه مقابل امضای به دلیل حضور ضعیف تر خود در بازار ایران، این برگ برنده را از دست داده و در پله دوم قرار می گیرد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *