درباره ما

درباره آی تی مال

بعد از 20 سال تجربه موفق مدیران مجموعه آی تی مال در بازار لوازم دیجیتال این بار با برند آی تی مال با شعار تحولی در بازار دیجیتال آماده خدمت رسانی به شما مشتریان عزیز می باشیم. هدف مجموعه ای تی مال ایجاد پلتفرمی آنلاین برای مشاوره قبل از خرید و خرید مطمئن و بدون واسطه می باشد. امید آن است که با همراهی شما عزیزان در این هدف پیشتاز باشیم.

آی تی مال با 14 شعبه در تهران یکی از بزرگترین فعالان این حوزه میباشد و ارائه بهترین خدمات به مشتریان جز اصلی ترین اهداف شرکت میباشد.

درباره آی تی مال
درباره آی تی مال
آدرس

دفتر خدمت آی تی مال

مجتمع کامپیوتر پایتخت، طبقه همکف، برج آ، واحد 6

مشتریان عزیزی که قصد خرید حضوری از آی تی مال را دارند می توانند از مشاوره کارشناسان خبره این فروشگاه استفاده کنند. یکی از ویژگی های فروشگاه آی تی مال مشاوره تخصصی می باشد که در حوزه های مختلف انجام می شود.

وب سایت

وب سایت آی تی مال

درباره وب سایت آی تی مال

جهت خرید از سایت آی تی مال می توانید از نقد و بررسی محصولات استفاده کنید تا بهترین تصمیم را در زمان خرید داشته باشید. یکی دیگر از ویژگی های وب سایت ای تی مال، ویدیو نقد و بررسی محصولات می باشد که در تصمیم گیری به شما کمک میکند. علاوه بر تمام این موارد امکان تماس تلفنی و یا حتی تماس تصویری با کارشناسان ای تی مال فراهم است تا بتوانید بهترین انتخاب را داشته باشید. پذیرای انتقادات و پیشنهادات شما عزیزان هستیم. تمام تلاش ما بر آن است که پلتفرم خرید آنلاین مطمئن را ایجاد کنیم تا به راحتی با چند کلیک خرید خود را از بین هزاران محصول انجام دهید.

درباره ما