نقد و بررسی بازی, بازی و سرگرمی

بازی به سبک غرب وحشی | صفر تا صد red dead redemption 2

داستان بازی رد دد2

داستان بازی رد دد 2 در حقیقت ادامه نسخه اول این بازی بوده و روایتی از حوادث قبل از بازی ردد ردمپشن اصلی است. قصه این بازی پیرامون یک گروه خلافکار به نام باند “ون دِر لیند” است. در ابتدا این گروه شامل داچ ون در لیند رهبر و موسس گروه، هوزیا متیوز مشاور و مرشد گروه، و آرتور مورگان، صمیمی‌ترین دوست داچ و مورد اعتمادترین فرد از دید وی بوده و این گروه به تدریج بزرگ‌تر شده و اعضای جدیدی مانند جان مارستون، بیل ویلیامسون، خاویر اسکوئلا و … عضو آن می‌شوند.

داستان بازی رد دد۲

بازی در سال ۱۸۹۹ اتفاق می‌افتد، زمانی که دوران غرب وحشی، تفنگدارها و یاغی‌ها رو به پایان است، و دولت آمریکا به دنبال ایجاد تمدن جدیدی در این سرزمین است. در این زمان باند ون در لیند مشغول سرقت برای اهداف جاه طلبانهٔ خود هستند، اما بزرگترین نقشهٔ آنها که دزدی از یک بانک در شهر بلک واتر است با شکست سختی مواجه شده و گروه مجبور رها کردن پول ها و فرار می‌شود.

بازی دقیقا از انتهای این قسمت شروع شده که گروه به دنبال زنده ماندن و فرار از دست قانون هستند. داچ ون در لیند متوجه شد برای بقا باید به همراه گروه خود مشغول به بدست آوردن پول شود. به همین دلیل در ادامه داستان، بازیکنان با شخصیت آرتور مورگان، بازی را پیش می برند.

دانلود بازی Red Dead Redemption 2 برای کامپیوتر (دانلود بازی رد دد2)

برای دانلود بازی Red Dead Redemption 2 برای کامپیوتر، می توانید نسخه اصلی آن را از فروشگاه های مختلف فروش بازی آنلاین، تهیه کنید. این فروشگاها، شامل اپیک گیمز، سوشیال کلاب راکستار، استیم و … بوده که به صورت قانون و با استفاده از سایت هایی که خرید از این فروشگاه ها را انجام می دهند، می توان تهیه و خریداری کرد.

داستان بازی رد دد۲

توجه به این نکته ضروری است که این فروشگاه ها در حقیقت حق دانلود بازی را به شما داده و هر یک فایل های مخصوص خود را دارند که قابلیت جابجایی با نسخه های فروشگاه های دیگر را نداشته و باید از خود آن فروشگاه دانلود بازی رد دد2 را انجام دهید که با توجه به سرعت پایین اینترنت، این امر ممکن است زمان بر باشد.

از سویی می توانید دانلود بازی Red Dead Redemption 2 برای کامپیوتر را به واسطه نسخه های کرک شده و قفل شکسته انجام دهید. این نسخه ها به وفور در اینترنت و سایت های مخصوص بازی یافت شده و می توان کرک های مختلفی را برای این بازی یافت که با استفاده از آن ها، امکان بازی کردن بخش آفلاین بازی، به کاربران ارائه می شود. حالت آنلاین در این نسخه ها، به واسطه شکسته شدن قفل و عدم امکان برقراری ارتباط با سرور های راکستار، غیر فعال است.

دانلود رد دد 2 برای لپ تاپ 

قبل از دانلود رد دد 2 برای لپ تاپ، باید از مشخصات دستگاه خود اطمینان حاصل کنید تا این بازی قابل اجرا بوده و تجربه خوبی را کسب کنید. طبق ادعای راکستار، رد دد 2 برای اجرا نیازمند مشخصات زیر است:

حداقل پردازندهIntel® Core™ i5-2500K / AMD FX-6300
حداقل حافظه رم8 گیگابایت حافظه رم یا بالاتر
حداقل حافظه ذخیره سازی150 گیگابایت
حداقل سیستم عاملWindows 10 – April 2018 Update
حداقل کارت گرافیکNvidia GeForce GTX 770 2GB / AMD Radeon R9 280 3GB
کارت صداDirectX compatible

به این نکته توجه کنید که جدول فوق، حداقل نیاز سخت افزاری بوده و برای اجرای روان نیازمند مشخصات زیر هستید:

حداقل پردازندهIntel® Core™ i7-4770K / AMD Ryzen 5 1500X
حداقل حافظه رم12 گیگابایت حافظه رم یا بالاتر
حداقل حافظه ذخیره سازی150 گیگابایت
حداقل سیستم عاملWindows 10 – April 2018 Update
حداقل کارت گرافیکNvidia GeForce GTX 1060 6GB / AMD Radeon RX 480 4GB
کارت صداDirectX compatible

پس از اطمینان از سازگاری بازیر رد دد 2 با لپ تاپ خود، می توانید نسخه اصلی آن را از فروشگاه های مختلف فروش بازی آنلاین، تهیه کنید. این فروشگاها، شامل اپیک گیمز، سوشیال کلاب راکستار، استیم و … بوده که به صورت قانون و با استفاده از سایت هایی که خرید از این فروشگاه ها را انجام می دهند، می توان تهیه و خریداری کرد.

داستان بازی رد دد۲

توجه به این نکته ضروری است که این فروشگاه ها در حقیقت حق دانلود بازی را به شما داده و هر یک فایل های مخصوص خود را دارند که قابلیت جابجایی با نسخه های فروشگاه های دیگر را نداشته و باید از خود آن فروشگاه دانلود بازی رد دد2 را انجام دهید که با توجه به سرعت پایین اینترنت، این امر ممکن است زمان بر باشد.

از سویی می توانید تجربه بازی رد دد 2 را به واسطه نسخه های کرک شده و قفل شکسته انجام دهید. این نسخه ها به وفور در اینترنت و سایت های مخصوص بازی یافت شده و می توان کرک های مختلفی را برای این بازی یافت که با استفاده از آن ها، امکان بازی کردن بخش آفلاین بازی، به کاربران ارائه می شود. حالت آنلاین در این نسخه ها، به واسطه شکسته شدن قفل و عدم امکان برقراری ارتباط با سرور های راکستار، غیر فعال است.

چطوری رد دد 2 آنلاین بازی کنیم

سوال بسیاری از کاربران بازی رد دد 2 این است که “چگونه رد دد 2 آنلاین بازی کنیم؟”

در پله اول باید گفت که نام بخش آنلاین این بازی Red Dead Onilne بوده و خبری از نام اصلی بازی و سایر بخش ها آن در این قسمت نیست. همچنین برای اجرای این بخش، باید بازی را به صورت قانونی تهیه کنید و اکانت سوشیال کلاب شرکت راکستار را داشته باشید. قسمت بازی آنلاین این بازی به کاربران همانند GTA Onilne، امکان طراحی شخصیت مورد نظر خود را از لحاظ چهره و ظاهر داده و بازی پس از انجام تغییرات دلخواه کاربران آغاز می شود.

داستان بازی رد دد۲

در ردد آنلاین، شما همانند قسمت آفلاین، امکان گردش در دنیای بزرگ غرب وحشی اوایل دهه 1900 را داشته و می توانید آزادانه در آن به گردش بپردازید تا بازیکنان با لول بالاتر به سراغ شما آمده و با شلیک به سمت شما یا پرتاب دینامیت، به یک باره شما را غافلگیر کرده و این موضوع را یادآوری کند که بازی در زمان غرب وحشی است و هیچ بازیکنی به دیگری رحم ندارد.

در قسمت آنلاین بازی شما می توانید با دوستان خود اقدام به بازی و طی کردن مراحل کرده و بعد از هر دزدی، سهم پول خود را دریافت کنید. البته در بحث این موضوع، کاربران از راک استار به علت درست نبودن سیستم اقتصادی و پرداختی بازی بسیار شاکی هستند. زیرا این سیستم همانند جی تی ای آنلاین قدرتمند و حساب شده نیست.

دانلود رد دد2 برای گوشی موبایل

همانگونه که از این موضوع مطلع هستید، رد دد 2 دارای موتور گرفایکی سنگین و فیزیک بسیار قوی بوده که این موضوع سب شده تا دانلود رد دد2 برای گوشی موبایل غیر ممکن باشد. زیرا پردازند های موبایل در پیشرفته ترین نوع خود نیز نمی توانند نیروی مورد نیاز برای پردازش بازی را تامین کنند.

داستان بازی رد دد۲

البته قدرت گرافیکی پردازند ههای موبایلی بسیار بالا بوده و این موضوع امکان پورت شدن بازی هایی با گرافیک های پایین تر (مانند GTA San Andreas و GTA Vice City) روی گوشی های موبایل را به توسعه دهندگان بازی ها، داده ایت. بنابراین نمی توان انتظار حضور رد دد 2 برای گوشی را داشت.

البته کاربران نسبت به این موضوع نباید ناامید شده و باید این امکان را در نظر بگیرند که با سرویس بازی ابری مایکروسافت و سونی یا حتی سرویس مشابه آن در انویدیا و ای ام دی، میتوانند این بازی را به صورت استریم و از طریق دسته بازی، رد دد 2 را برای گوشی هوشمند خود فراهم و آن را بازی کرده و لذت ببرند. با این حال سرعت و کیفیت اینترنت، بزرگترین عامل محدود کننده این قابلیت است.

بازی رد دد 2 برای ps4  

بازی رد دد 2 برای ps4 همزان با سایر پلتفرم ها عرضه شد تا به کاربران این کنسول اجازه لذت بردن از نهایت قدرت پردازشی کنسول را داده و با توجه به سخت افزار این نسل، آن را به چالش کشیده و شرایط سختی را برای آن ایجاد کند. زیرا حجم گرافیک ها و محیط رندر شده این بازی، برای هر پردازشگر گرافیکی و کنسولی، چالش برانگیز بوده و سبب شده تا هنگام اجرا، صدای فن خنک کننده ps4 به شدت شنیده شود.

داستان بازی رد دد۲

به همین دلیل، اجرای این بازی روی نسل های اول ps4 می تواند به سیستم خنک کاری و حتی پردازنده دستگاه آسیب وارد کرده و کاربران حتمالا ارور داغ شدن دستگاه را دریافت کرده و شاهد خاموش شدن موقت ps4 خود باشند.

برای نصب بازی رد دد 2 روی ps4، باید بازی را به صورت قانونی از فروشگاه سونی به صورت فیزیکی یا دیجیتالی خریداری کرده و بر روی هارد دستگاه خود نصب و سپس آن را اجرا کنید.

ذکر این نکته ضروری است که داشتن اکانت پلاس سونی برای بازی کردن به صورت آنلاین ضروری بوده و بدون داشتن این اکانت، امکان بازی کردن در محیط آنلاین بازی، وجود نداشته و کاربران به همان محیط آفلاین محدود خواهند شد.

کد تقلب رد دد۲ برای ps4

همانند هر بازی دیگری، کد تقلب رد دد۲ برای ps4 نیز وجود داشته که در جدول زیر برای شما تعدادی از آنها را قرار داده ایم.

این روش چه برای پی سی (PC) و چه برای ایکس باکس (XBOX) و پلی استیشن یکسان می باشد و برای این کار فقط کافیست به بخش تنظیمات (Setting) بروید و پایین، سمت چپ، هر دکمه ای که برای گزینه «Cheats» تنظیم شده است را بزنید و در هر ردیف کد تقلب دلخواه رد دد 2 را وارد کنید.

برخی از رمز های بازی Red Dead Redemption 2 نیاز به انجام یک سری کارها و ماموریت های فرعی در بازی دارد یا باید اشیاء و مدارک مخفی شده را در بازی پیدا کنید. به طور کلی سعی کنید تمامی روزنامه ها، اعلامیه ها و نامه های مخفی را از بازی پیدا کنید یا بخرید.

در این قسمت رمز هایی که مربوط به اسلحه و تفنگ و مهمات در بازی رد دد 2 محسوب می شود را با شما به اشتراک می گذاریم.

رمزنتیجه
Greed is American Virtueگرفتن سلاح های سنگین(باید روزنامه مربوط به این رمز را پیدا کنید)
A simple life, a beautiful deathگرفتن اسلحه های معمولی سبک
Death is silenceگرفتن اسلحه های مخصوص مخفی کاری
History is written by foolsگرفتن اسلحه های وسترنی (مثل هفت تیر و …)
Abundance is the dullest desireتیر بی نهایت تفنگ ها(باید روزنامه مربوط به این رمز را پیدا کنید)

در این قسمت رمز هایی را که به سطح سلامت و استقامت و قدرت و دد آی در بازی رد دد 2 مربوط می شوند را با شما به اشتراک می گذاریم.

رمزنتیجه
I seek and I findباز شدن سطح 5 ویژگی دد آی (Dead Eye)
I still seek moreباز شدن سطح 4 ویژگی دد آی (Dead Eye)
I shall be betterباز شدن سطح 3 ویژگی دد آی (Dead Eye)
Make me betterباز شدن سطح 2 ویژگی دد آی (Dead Eye)
Guide me betterباز شدن سطح 1 ویژگی دد آی (Dead Eye)
Be greedy only for foresightبی نهایت شدن ویژگی دد آی (Dead Eye)
You flourish before you dieبازیابی کامل سطح سلامتی و استقامت و دد آی
You Seek More Than The World Offersبازیابی کامل سطح سلامتی و استقامت و دد آی + تقویت کردن آنها(باید روزنامه مربوط به این رمز را پیدا کنید)
Seek all the bounty of this placeافزایش سطح سلامتی، استقامت و دد آی
The lucky be strong evermoreاستقامت بی نهایت(باید روزنامه مربوط به این رمز را پیدا کنید)
Virtue Unearned is not virtueافزایش افتخار و محبوبیت بین مردم(باید روزنامه مربوط به این رمز را پیدا کنید)
You revel in your disgrace, I seeکاهش افتخار و محبوبیت بین مردم(باید روزنامه مربوط به این رمز را پیدا کنید)
Balance. All is balanceحد وسط شدن مقدار افتخار و محبوبیت بین مردم(وسط قرار می گیرد)
Greed is now a virtueافزایش پول و اضافه شدن 500 دلار به شما
Better than my dogاجازه می دهد تا از دورترین فاصله ها اسب خود را صدا بزنید و به کنار شما بیاید
A fool on commandبعد از زدن رمز بدون معطلی مست می شوید (از خوردن مشروب زیاد)
My kingdom is a horseتمامی اسب هایی که دارید با هم پیوند می خورند و اسب جدیدی ساخته می شود!

در ادامه رمز هایی را که مستقیما به جهان بازی و نقش شما در آن (مثل تحت تعقیب بودن و بانتی و …) در بازی رد دد 2 محسوب می شود را با شما به اشتراک می گذاریم.

رمزنتیجه
You want punishmentافزایش سطح تحت تعقیب بودن یا به اصطلاح وانتد (Wanted)
You want freedomکاهش سطح تحت تعقیب بودن یا به اصطلاح وانتد (Wanted)
You want everyone to go awayپاک کردن تمامی بانتی ها (Bounty) و مکان هایی که قفل شده اند (برای کشتن و دستگیری شما جایزه گذاشته اند)
You Long for Sight but See Nothingانگار هیچ جنگی در نکار نبوده، نیست و نخواهد بود!(باید روزنامه مربوط به این رمز را پیدا کنید)

در این قسمت رمز هایی که مربوط به ظاهر کردن و یا ایجاد کردن وسیله و امکانات و ویژگی های جدید (مثل اسب و کالسه و واگن) به بازی رد دد 2 است را با شما به اشتراک می گذاریم.

رمزنتیجه
Run! Run! Run!ظاهر شدن یک اسب مسابقه ای
You are a beast built for warظاهر شدن اسب جنگی(باید روزنامه مربوط به این رمز را پیدا کنید)
You want more than you haveظاهر شدن بهترین اسب ممکن
Keep your dreams simpleظاهر شدن یک واگن و اسب
Keep your dreams lightظاهر شدن یک اسب و یک کارت
The best of the old waysظاهر شدن یک کالسکه
You want something newظاهر شدن یک مدل اسب (از هر مدلی) به صورت شانسی
Would you be happier as a clown?ظاهر شدن واگن مخصوص به سیرک(باید روزنامه مربوط به این رمز را پیدا کنید)

در این قسمت رمز هایی که مربوط به باز کردن قفل بخش های مختلف بازی (مثل باز شدن تمامی لباس ها یا داشتن فرمول ساخت تمامی داروها و غذاها و …) به بازی رد دد 2 است را با شما به اشتراک می گذاریم.

رمزنتیجه
Vanity. All is vanityباز شدن تمامی آتفیت ها (منظور از Outfit، لباس های بازی به همراه تجهیزاتشان می باشد)
Shareباز شدن و کامل شدن تمامی تجهیزات و امکانات مربوط به کمپ
Eat of knowledgeباز شدن تمامی دستور پخت ها و ساخت داروها و غذاها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *