راهنمای خرید گوشی, راهنمای خرید

راهنمای خرید ارزانترین گوشی برای اسنپ از 2 میلیون تومان تا 30 میلیون تومان

اسنپ به عنوان بزرگترین ناوگان حمل و نقل اینترنتی، یکی از محبوب ترین ها در میان رانندگان بوده و بزرگترین خانواده تاکسی اینترنتی در ایران را تشکیل داده است.

گوشی برای اسنپ

به همین دلیل دغدغه بسیاری از کاربران فعال در این سامانه به عنوان راننده تهیه گوشی مناسب و ارزان قیمت برای فعالیت در اسنپ بوده که در این مقاله به ارائه اطلاعات مورد نیاز و معرفی مدلهای مناسب می پردازیم.

بهترین گوشی برای اسنپ (مناسبترین موبایل برای اسنپ)

بهترین گوشی برای اسنپ را می توان گوشی هوشمند که دارای صفحه نمایش بزرگ بوده، قابلیت اجرای برنامه اسنپ و برنامه های مسیریابی را به شکلی روان داشته و از سوی هزینه زیادی را روی دست کاربر قرار ندهد. با توجه به این موضوع باید به نکات فوق توجه داشت تا بتوان مناسبترین موبایل برای اسنپ را تهیه کرد.

راهنمای خرید ارزانترین گوشی برای اسنپ از 2 میلیون تومان تا 30 میلیون تومان

در میان محصولات موجود در بازار می توان با توجه به موارد ذکر شده به معرفی چند مدل به عنوان بهترین گوشی برای اسنپ اقدام کرد که این مورد به کاربران اجازه انتخاب از میان انبوهی از دستگاه های متنوع و مختلف را داده و به نوعی، دست آن ها را برای انتخاب، باز می گذارد.

با توجه به این موضوع عنوان کرد که مناسب ترین موبایل برای اسنپ شامل دستگاه های صفحه نمایش آنها بزرگتر از ۶ اینچ بوده، دارای سیستم عامل اندروید یا ios برای نصب اپلیکیشن اسنپ رانندگان بوده و همچنین از پردازنده های میان رده و رده بالا استفاده کرده تا قدرت پردازشی مناسب برای اجرای برنامه و اجرای مسیریابی به صورت همزمان را داشته باشد. همچنین حضور یک باتری با ظرفیت بالا می تواند به کاربران اجازه استفاده از برنامه ها را برای مدت زمان بیشتر بدون نیاز به شارژ مجدد دستگاه فراهم کند.

قویترین گوشی مناسب اسنپ

قویترین گوشی مناسب اسنپ را باید پرچمداران شرکت های مختلف دانست که با استفاده از سخت افزار های رده بالا و امکانات به روز قابلیت اجرای برنامه اسنپ به بهترین شکل ممکن را دارا بوده و به کاربران اجازه استفاده از حداکثر قدرت دستگاه را می دهند. با این حال سخت افزار گوشی های میان رده نیز با پیشرفت قابل توجه خود قابلیت ارائه قدرت پردازشی بالا را به کاربران داده و می توانند به عنوان قویترین گوشی مناسب هستند در نظر گرفته شوند. به همین دلیل است که می‌توان گفت قویترین گوشی مناسب اسنپ را می توان در محصولات میان رده سازندگان تلفن های هوشمند پیدا کرد.

گوشی برای کار های سبک

برای مثال گوشی های مانند گلکسی a۷۳ و گلکسی a۵۳ سامسونگ به عنوان گزینه هایی خوب و قدرتمند به عنوان قوی ترین گوشی مناسب اسنپ یاد شده و به همین دلیل می توان گفت که گوشی های مناسب برای استفاده رانندگان هستند. همچنین کاربران اکوسیستم اپل نیز با تهیه یک آیفون ۸ می‌تواند در این ناوگان فعالیت داشته و نیاز به تهیه و به روز ترین و قویترین نسخه آیفون ندارند زیرا تمام نسخه های آیفون به عنوان قویترین گوشی مناسب اسنپ شناخته شده و قابل استفاده هستند.

ارزانترین گوشی برای اسنپ (ارزانترین گوشی اندروید برای اسنپ)

با توجه به این موضوع بیشتر رانندگان نیازمند یک گزینه اقتصادی برای فعالیت در اسنپ هستند، تهیه ارزان ترین گوشی برای اسنپ یکی از دغدغه هایی است که تمام راننده های این ناوگان دچار آن بوده و به نوعی یکی از معضلات همیشگی آنهاست. بنابراین می توان گفت که ارزانترین گوشی اندروید برای اسنپ می تواند به یکی بهترین گزینه های ممکن برای تهیه ارزانترین گوشی برای اسنپ تبدیل شود.

بهترین شارژ دهی برای گوشی

در حال حاضر ارزانترین گوشی برای اسنپ که مناسب این برنامه بوده و تمامی شرایط گفته شده را به عنوان یک گوشی هوشمند مناسب و سازگار با اسنپ داشته باشد، موبایل سامسونگ مدل Samsung Galaxy A13 4G رم 6 گیگابایت ظرفیت 128 گیگابایت بوده که با مشخصات خوب خود، میتواند بهترین گزینه برای تهیه به عنوان ارزانترین گوشی اندروید برای اسنپ معرفی کرد.

این گوشی موبایل با تجهیز به پردازنده 8 هسته ای قدرتمند و حافظه رم 6 گیگابایتی، به خوبی از پس اجرای اسنپ و برنامه های مسیریابی برآمده و می تواند به عنوان ارزانترین گوشی برای اسنپ، به خوبی از عهده مسئولیت های خود برآمده و قدرت پردازشی خوبی را ارائه کند.

باتری 5000 میلی آمپر ساعتی این گوشی هوشمند، به راحتی پاسخگوی کاربران راننده بوده و با صفحه نمایش بزرگ خود، کار را برای کاربران راحت تر می سازند.

بهترین هولدر برای اسنپ (نگهدارنده گوشی موبایل)

نگهدارنده گوشی موبایل یکی از ملزومات بسیار مفید و کارا بوده که برای همه رانندگان نیازمند آن هستند. با توجه به این موضوع باید گفت که بهترین حوض برای اسنپ یک هولدر مناسب برای خودروهای ایرانی بوده که با توجه به طراحی داشبورد ها و شیشه آنها باید دارای مشخصات خاصی باشد.

قوی ترین گوشی برای اسنپ

به علت شکل های مختلف داشبورد خودرو های ایرانی و در اکثر مواقع این نبود یک سطح مسطح و قابل اطمینان برای نصب قسمت مکنده هولدر برای نصب آن، باید مدل هایی را تهیه کرد چه قسمت مکنده آن به شیشه متصل شده و از داشبورد به عنوان تکیه گاه استفاده می کنند. به این شیوه کاربران با اطمینان بیشتر و البته استحکام بالاتر می توانند گوشی خود را روی این هولدر ها قرار داده و از آنها استفاده کنند.

همچنین نگهدارنده گوشی موبایل برای اینکه به عنوان بهترین هولدر برای اسنپ شناخته شود، در کنار موضوع مهمی که در بالا ذکر شد، بایستی قابلیت چرخش و همچنین امکان قرار دادن و برداشتن گوشی به شکلی آسان را به کاربران ارائه کند. زیرا کاربران راننده اسنپ فعالیت های زیادی را با گوشی هوشمند خود انجام داده و نیازمند آن هستند که در هر لحظه، امکان نصب یا برداشتن آن از روی هولدر را داشته باشند.

بهترین مسیریاب برای اسنپ

در حال حاضر برنامه های مسیریابی یکی از دغدغه‌های رانندگان بوده و باید گفت بهترین مسیریاب برای اسنپ بستگی به کاربران راننده و همچنین امکانات اتصالی آنها دارد. 

در ابتدای فعالیت اسنپ، رانندگان این سرویس ویز را به عنوان بهترین مسیریاب برای اسنپ استفاده می کردند اما پس از بسته شدن این سرویس به روی کاربران ایرانی، رانندگان به سراغ گوگل مپ رفتند که پس از مدتها سرویس مسیریابی لحظه خود را برای کاربران ایرانی فعال کرده بود.

ارزان ترین گوشی برای اسنپ

با این حال با توجه به این موضوع که سرویس های فوق خارجی بوده و هر لحظه امکان قطع ارتباط یا عدم ارائه سرویس از سوی شرکت مادر وجود دارد، شرکت های ایرانی دست به تولید و عرضه اپلیکیشن های مسیریاب برای کاربران عادی و رانندگان زدند تا این دغدغه که تا سطح زیادی کاهش یافته و کاربران با اطمینان خاطر بیشتری مسیریابی خود را انجام دهند.

در حال حاضر اپلیکیشن های نشان و بلد دو برنامه بزرگ مسیریابی در استور های خارجی و داخلی بوده که ایرانی هستند و هر یک از امکانات متنوع و جالبی را به کاربران ارائه می کنند با این وجود اپلیکیشن نشان به دلیل کامل تر بودن نقشه و دارا بودن امکانات متنوع و متفاوت مورد توجه و استقبال کاربران قرار گرفته و از نظر رانندگان اسنپ بهترین مسیریاب برای اسنپ از میان برنامه های فارسی است.

پاوربانک مناسب اسنپ

با توجه به این موضوع که رانندگان اسنپ مدت زمان زیادی را با گوشی خود مشغول به کار بوده و اینترنت خطشان نیز به صورت دائمی فعال است، تهیه پاوربانک مناسب اسنپ به یکی از دغدغه های این کاربران تبدیل و باعث شده تا رانندگان همیشه به دنبال تامین یک منبع انرژی مورد اطمینان برای شارژ کردن گوشی های هوشمند خود بوده که پاور بانک مناسب اسنپ می تواند یکی از پاسخ های خوب به این دغدغه باشد.

برای تهیه پاوربانک مناسب اسنپ باید به چه نکاتی توجه کرد که می‌تواند در راستای سلامت باتری دستگاه شما و همچنین افزایش طول عمر مفید پاور بانک تاثیرگذار بوده و بهترین و بالاترین عملکرد و در اختیار کاربران قرار دهد.

پاور بانک برای گوشی اسنپ

اولین نکته تهیه پاور بانک از برندهای معتبر و معروف است که دارای گارانتی بوده و خیال کاربران از بابت کیفیت ساخت و سلولهای باتری به کار رفته در آن راحت است. همچنین بدترین کار در مورد خرید خرید پاور بانک، تهیه این محصول از برند های متفرقه و درجه چندم چینی است که باعث شده به باتری گوشی آسیب وارد شود و همچنین این محصول پس از مدتی غیر قابل استفاده گردد. 

همچنین بهتر است در هنگام خرید با توجه به نوع درگاه تلفن همراه هوشمند خود اقدام به تهیه یک کابل بلند و با کیفیت کرده تا نیازی به همراهی دائمی گوشی موبایل و پاوربانک خود نداشته و قرار دادن آن در یک مکان ثابت اقدام به شارژ دستگاه خود کنید.

اسنپ بهتر است یا تپسی؟

یکی از سوال های همیشگی رانندگان این موضوع است که ” اسنپ بهتر است یا تپسی؟ “

پاسخ به این سوال جواب کاملا درست و صددرصدی نداشته و عوامل زیادی در پاسخ نهایی آن دخیل هستند که این موضوع باعث می شود این پرسش به نوعی یک پرسش چالشی و بدون پاسخ صحیح بوده که کاربران با توجه به تجارب خود و همچنین شنیده‌های حاصل از گفتار دیگران اقدام به بررسی و اعلام نتیجه نتیجه کسب شده توسط خود به سایر افراد کنند.

گوشی مناسب برای اسنپ

به صورت کلی اسنپ با توجه به سابقه بلندتر و همچنین گستردگی بیشتر در میان کاربران به یکی از محبوب ترین سوپر اپلیکیشن های موجود در ایران تبدیل شده به خدمات تاکسی اینترنتی بخشی از آن است. با این وجود، تپسی نیست ظرف چند سال گذشته با تغییر و تحولات مناسب و همچنین تغییر رویکرد خود نسبت به رانندگان و مسافرین توانسته نرخ جذب بالایی را در بحث ناوگان و مسافر تجربه کرده و به رقیب جدی تری برای اسنپ تبدیل شود. این رقابت تا آنجا ادامه داشت که قابلیت افزایش هزینه برای افزایش شانس قبولی سفر بعد از اجرا توسط تپسی، در اسنپ میزان استفاده قرار گرفت.

بنابراین به صورت کلی باید گفت که هر کدام از پلتفرم های اسنپ و تپسی با توجه به نیاز های راننده و موارد درخواستی وی می توانند نسبت به یکدیگر برتری داشته و مورد استفاده قرار گیرد. به همین دلیل اکثر راننده‌های ناوگان  تاکسی اینترنتی در هر دو سیستم عضو هستند.

آموزش ثبت نام رانندگان در اسنپ

برای ثبت نام در ناوگان اسنپ می توانید مطابق آموزش ثبت نام رانندگان در اسنپ هدر سایت این سرویس تاکسی اینترنتی موجود است اقدام به ثبت نام کنید.

با این حال ارائه آموزش ثبت نام رانندگان در اسنپ خالی از لطف نیست.

برای ثبت نام به عنوان راننده اسنپ کافیست وارد سامانه ثبت نام رانندگان جدید شده و با استفاده از شماره موبایل خود وارد سیستم شوید تا تا بتوانید مدارک لازم برای عضویت در سامانه اسنپ را بارگذاری کنید

گوشی مناسب برای اسنپ

مدارک مورد نیاز برای بارگذاری در سامانه رانندگان اسنپ برای ثبت نام به شرح زیر است:

 • گواهی‌نامه‌ (باید حداقل سه ماه از تاریخ صدور آن گذشته باشد)
 • کارت خودرو یا برگ سبز خودرو
 • بیمه‌نامه معتبر
 • برگه معاینه فنی برای خودروهای بالای ۵ سال ساخت.

پس از بارگذاری مدارک رانندگان وارد پروسه تایید صلاحیت شده که با ارسال مدارک از سمت اسنپ به پلیس نظارت بر اماکن عمومی ناجا از صحت و سلامت رانندگان اطمینان حاصل کرده و پس از اعلام نتیجه از سمت ناجا به شرکت اسنپ این سامانه با ارسال کد فعال سازی حساب ثبت نام شما را قطعی و حساب کاربری را فعال می کند.

طبق اعلام اسنپ، پروسه تایید و فعال سازی حساب کاربری رانندگان پس از بارگذاری مدارک، یک هفته کاری است.

راهنمای نصب اسنپ رانندگان برای آیفون

با توجه به تحریم برنامه های ایرانی توسط اپل و عدم حضور اسنپ در استور، حضور راهنمای راننده اسنپ رانندگان برای آیفون به یک نیاز برای آنها تبدیل شده و برای به روز رسانی آخرین نسخه نیازمند دنبال کردن این راهنما هستند.

گوشی مناسب برای اسنپ

در ابتدا در صورت نسخه های قبلی موجود در آنها را پاک کرده و سپس از لینک زیر برنامه اسنپ را دانلود کنید.

راهنمای خرید ارزانترین گوشی برای اسنپ از 2 میلیون تومان تا 30 میلیون تومان

پس از نصب برنامه با توجه به هشدار نمایش داده شده روی صفحه به تنظیمات رفته و از قسمت جنرال در قسمت پروفایل، از لیست موجود، پروفایل نمایش داده شده در ارور را به عنوان یک پروفایل مورد اطمینان تایید کرده و سپس اقدام به اجرای برنامه کنید.

مراحل این کار به شرح زیر است:

 • پس از دانلود نرم افزار و اجرای آن پیامی برای شما ارسال می شود که محتوای آن Untrusted Enterprise Developer است. در این بخش باید گزینه Cancel را انتخاب کنید.
 • در گام بعدی وارد بخش تنظیمات گوشی هوشمند خود شوید و وارد بخش General شوید.
 • در این بخش باید وارد Profile & Device Management شوید.
 • بخش North pyramid CORP را انتخاب کنید.
 • حال باید عبارت Trust North pyramid CORP را انتخاب کنید.
 • پس از انتخاب آن باید Trust را انتخاب کنید.
 • حال نرم افزار را یک بار اجرا کنید و شما موفق به دانلود اسنپ راننده برای آیفون شده اید.

بهترین زمان برای افزایش درآمد در اسنپ

بهترین زمان برای افزایش درآمد در اسنپ ساعات ابتدایی شروع کار ادارات و ساعت پایانی کار آنها بوده که در این زمان با توجه به افزایش تعداد سفرها و همچنین وجود ترافیک در معابر شهری، می توان انتظار افزایش هزینه سفر را داشت که این موضوع به نفع رانندگان اسنپ هست.

گوشی مناسب برای اسنپ

اسنپ در مقالات خود به این موضوع اشاره می‌کند که کاربران در ساعات ابتدایی و انتهایی کاری شهرها، می توانند تجربه درآمدی مضاعف داشته و با توجه به افزایش بار ترافیکی و همچنین افزایش تعداد و درخواست های صفر قیمت سفرها بالاتر رفته تا شانس قبولی آنها از سمت رانندگان بیشتر شوند و به این شیوه درآمد رانندگان افزایش پیدا می کند.

با وجود این موضوع باید عنوان کرد که برخی از مناطق مانند طرح ترافیک و مناطق مرکزی شهر از حجم مسافر و تقاضای سفر بالاتری برخوردار بوده و احتمال کسب درآمد بالاتر در این مناطق وجود دارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *