راهنمای خرید لپ تاپ, راهنمای خرید

راهنمای خرید لپ تاپ اکسپرت بوک ایسوس

بیشتر مشتریان تجاری و کسب و کارها به دنبال تهیه بهترین و با کیفیت ترین محصولات لپ تاپ بوده و خرید لپ تاپ اکسپرت می تواند یک گزینه عالی باشد. با این حال، راهنمای خرید لپ تاپ اکسپرت بوک ایسوس، می تواند به کاربارن کمک کرده تا مدل مناسب خود را از میان تنوع گسترده این محصولات انتخاب کرده و با توجه به نیاز های خود، اقدام به بررسی و انتخاب دستگاه سازگار با نیاز های خود کنند. در راهنمای خرید لپ تاپ اکسپرت بوک ایسوس سعی شده تا بهترین و مهم ترین بخش های این محصول برای کاربران شرح داده شده تا این عزیزان با مطالعه و کسب آگاهی درباره این موضوع، بتوانند بهترین خرید خود را تجربه و به نوعی، بهترین انتخاب را انجام دهند.

راهنمای خرید لپ تاپ اکسپرت بوک ایسوس

بنابراین اگر به دنبال تهیه سری اکسپرت بوک ایسوس هستیدف خواندن این مقاله می توان به شما در کسب اطلاعات بیشتر و انتخاب گزینه مناسب، کمک شایانی کند.

راهنمای خرید لپ تاپ اکسپرت بوک : پردازنده

در بحث طراحی بدنه لپ تاپ ایسوس اکسپرت بوک باید عنوان کرد که این محصولات با توجه به کاربران هدف خود، طراحی بسیار باریک داشته و ابعاد دستگاه نیز کوچک بوده تا کاربران به راحتی بتوانند از آن استفاده کرده و در کنار آن، قابلیت حمل بالایی را داشته باشند. به همین دلیل است که در بدنه شاهد استفاده از شاسی مقاوم سازی شده در کنار متریال با کیفیت و البته سبک وزن هستیم تا تمامی چک باکس های مورد نیاز کاربران تیک خورده و از سویی، این محصول به عنوان یک لپ تاپ مناسب برای کاربری تجاری و کسب و کار ها شناخته شود.

خرید لپ تاپ اکسپرت بوک

اکسپرت، باید عنوان کرد که پردازنده های این محصول به صورت اختصاصی از پردازنده های نسل ۱۱ و ۱۲ سری core i اینتل بوده که به کاربران امکان پردازش محاسباتی خوبی را داده و از سوی مصرف انرژی مناسبی را برای چنین لپ تاپی به همراه می آورد. لپ تاپ اکسپرت به علت استفاده در محیط های تجاری و کسب و کار، بیش از آنکه نیازمند قدرت پردازشی خیلی بالایی باشد، نیازمند و عمر باتری مناسب و همچنین باریک بودن دستگاه در راستای حمل و نقل راحت تر است. به همین دلیل، استفاده از پردازنده های پرمصرف و بسیار قدرتمند به هیچ عنوان قابل توجیه نبوده و سعی ایسوس در استفاده از پردازنده های کم مصرف و با قدرت بالاست تا نیازهای پردازی کاربران نیز به راحتی رفع شود.

به همین دلیل است که ایسوس با استفاده از سری پردازنده های اولترابوکی، سعی کرده تا محصولات قابل قبول در بحث پردازشی را به همراه عمر باتری بالا و قابلیت حمل بالایی را به کاربران ارائه کند. البته قدرت پردازشی این لپ تاپ ها و پردازند ههای آن ها، به خوبی از پس نیاز های کاربران بر آمده و می توان گفت که ایسوس به این مهم دست یافته است.

راهنمای خرید لپ تاپ اکسپرت بوک : کارت گرافیک

همانطور که در قسمت بالای راهنمای خرید لپ تاپ اکسپرت بوک گفتیم؛ حضور کارت گرافیک به واسطه ابعاد باریک و کوچک دستگاه به نوعی غیر ممکن بوده و حتی در صورت حضور آن نیز نسخه هایی مانند سری ام ایکس انویدیا را میتوان در محصولات آینده اکسپرت بود شاهد بود و در حال حاضر، تمرکز این دسته از لپ تاپ های ایسوس، روی بحث استفاده از پردازنده های با قدرت و کم مصرف بوده و همین موضوع سبب شده تا کاربران بتوانند قابلیت حمل بالا را در کنار قدرت پردازشی مناسب کسب کنند. به همین دلیل است که حضور پردازنده گرافیکی مجزا، هیچ دلیل قانع کننده و اجبار شده ای نداشته و باید عنوان کرد که قدرت پردازشی دستگاه برای کاربری های در نظر گرفته شده برای آن، کافی است

راهنمای خرید لپ تاپ اکسپرت بوک ایسوس

همچنین پردازنده های iGPU قرار گرفته شده در پردازنده اصلی دستگاه، به سادگی از پس محاسبات مورد نیاز کاربران برآمده و برای امور معمول و روتین کاربران هدف این دستگاه، کافی است. زیرا نسل جدید iGPU ها به شدت قدرتمند بوده و می توانند نیاز های پردازشی گرافیکی کاربران را به خوبی رفع کرده و از سویی مصرف انرژی بسیار کمتری در مقابل کارت گرافیک مجزا داشته که باعث شده عمر باتری بیشتری به کاربران ارائه شود.

راهنمای خرید لپ تاپ اکسپرت بوک : طراحی بدنه

با توجه به این موارد، باید گفت که ایسوس در بحث طراحی بدنه این محصول، بسیار دقیق عمل کرده و در کنار قابلیت حمل بالا و نازکی بدنه، موفق شده تا با ارائه یک طراحی متفاوت و خاص، بهترین کیفیت ممکن را به کاربران ارائه کرده و از سویی طراحی شیک و برازنده را برای محصولی با رویکرد تجاری و کسب و کار ارائه کند.

خرید لپ تاپ اکسپرت بوک

در بحث نوع دستگاه نیز ایسوس با ارائه نسخه معمولی و فیلیپ، سعی کرده تا نیاز کاربران مختلف را به خوبی پوشش داده و به نوعی همه نیاز های پردازشی آن ها را رفع سازد.

راهنمای خرید لپ تاپ اکسپرت بوک : صفحه نمایش

راهنمای خرید لپ تاپ اکسپرت بوک را می توان با بحث صفحه نمایش به پایان رساند. سری اکسپرت بوک بسته به مدل های خود می تواند ابعادی بین 13 تا 15 اینچ را بسته به مدل خود، به کاربران ارائه کرده و به این شیوه، ابعاد مناسب کاری هر کاربری را به وی ارائه کند. این تنوع باعث شده تا کاربران حق انتخاب بیشتری داشته و بتوانند با دست بازتری اقدام به تصمیم گیری در مورد دستگاه مورد نیاز خود کنند.

همچنین در مدل های فلیپ، شاهد حضور صفحه نمایش لمسی و پشتیبانی از قلم هستیم که این مورد، این سری از لپ تاپ های ایسوس را برای اموری تجاری و کسب و کار، بشدت مناسب تر ساخته است. همچنین امکان اتصال به مانیتور های اکسترنال و قابلیت نمایش تصاویر با کیفیت از این طریق، دیگر مزیت این لپ تاپ ها در بحث نمایش تصاویر کاربران است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *