راهنمای خرید لپ تاپ, راهنمای خرید

راهنمای خرید لپ تاپ ویووبوک ایسوس

لپ تاپ ویووبوک ایسوس، بهترین خانواده و البته گسترده ترین در میان سایر محصولات ایسوس بوده که کاربران بسیاری را به سوی خود جذب کرده و حضور یک راهنمای خرید لپ تاپ ویوو بوک ایسوس به صورت مفید و جامع، می تواند به کاربران اطلاعات لازم را در راستای انتخاب مدل های مورد نظر خود داده و به این شکل، قدرت انتخاب کاربران را به واسطه تسلط بر دانش مورد نیاز این مجموعه لپ تاپ، افزایش دهد. به همین دلیل در آی تی مال بر آن شدیم تا با ارائه یک راهنمای جامع و کامل تحت عنوان راهنمای خرید لپ تاپ ویووبوک ایسوس، به کاربران این امکان را داده تا بتوانند از میان گزینه های مختلفی این خانواده، بهترین مدل را برای خود انتخاب کنند.

راهنمای خرید لپ تاپ ویووبوک ایسوس

راهنمای خرید لپ تاپ ویوو بوک : پردازنده

برای شروع راهنمای خرید لپ تاپ ویووبوک، پردازنده بهترین مورد برای آغاز کردن است. سری ویو بوک لپ تاپ های ایسوس را می توان گسترده ترین و بزرگترین خانواده لپ تاپ های این شرکت عنوان کرد که می توانند گستره ای بزرگ از محصولات را به کاربران ارائه کرده و به این شکل، بهترین مدل را با بهترین هزینه به کاربران اهدا کند. به همین دلیل است که تنوع پردازنده های استفاده شده در میان محصولات لپ تاپ ویوو بوک ایسوس، به قدری بالا است که کاربران گاه برای انتخاب، دچار شک و شبهه شده و اقدام به دریافت مشاوره از مجموعه آی تی مال می کنند.

راهنمای خرید لپ تاپ ویووبوک ایسوس

در بحث پردازنده، لپ تاپ ایسوس ویووبوک، از نسل های مختلف سری Core i اینتل و حتی نسخه های ضعیفتری مثل سلرون نیز بهره مند بوده و در رده حرفه ای تر خود، از پردازنده های رایزن ساخت شرکت ای ام دی نیز بهره مند بوده تا بتواند قدرت پردازشی بالا را به کاربران ارائه کرده و از سویی، حق انتخاب گسترده تری را به کاربران ارائه کند. با این حال، باید گفت که انتخاب مدل و پردازنده لپ تاپ ایسوس ویوو بوک، وابستگی مستقیمی به نیاز کاربران داشته و این کاربران هستند که باید در مورد نوع آن تصمیم گیری کنند.

راهنمای خرید لپ تاپ ویوو بوک : کارت گرافیک

در ادامه بحث راهنمای خرید لپ تاپ ویووبوک، به سراغ کارت گرافیک می رویم. همانطور که میدانید، کارت گرافیک وطیفه پردازش تمام امور گرافیکی محصولات را داشته و به نوعی، یک قطعه مهم و مکمل پردازنده مرکزی به حساب می آید. کارت های گرافیک یا همان پردازشگر گرافیکی در دو نوع iGPU و dGPU در میان لپ تاپ ها موجود بوده که هر نوع، موارد خاص خود را به همراه دارد.

راهنمای خرید لپ تاپ ویووبوک ایسوس

نوع iGPU در حقیقت پردازنده گرافیکی موجود در پردازنده مرکزی دستگاه بوده که به کاربران اجازه پردازش های گرافیکی سبک و محیط کاربری را با سرعت بالا داده و از درگیر شدن پردازنده  مرکزی جلوگیری می کند. این نوع از کارت های گرافیک ضعیف تر بوده و قابلیت اجرای بازی یا برنامه های سنگین گرافیکی را ندارند. به همین دلیل در بسیاری از محصولات ویووبوک از dGPU نیز استفاده شده است. با این کار و استفاده از یک کارت گرافیک مستقل، کاربران می توانند از قدرت پردازشی گرافیکی بالا در کنار قابلیت های متنوع سیستمی برخوردار شده و به این شکل، بهترین تجربه را کسب کنند.

در محصولات ویوو بوک از پردازنده های گرافیکی مستقل انویدیا بهره می برند که از سری RTX/GTX/MX بوده و بنابراین قدرت پردازش گرافیکی خوبی را ارائه می کنند.

راهنمای خرید لپ تاپ ویووبوک : طراحی بدنه

در بحث طراحی بدنه باید عنوان کرد که ایسوس پس از چند نسل آزمون و خطا، در نسل جدید محصولات ویووبوک به یک فرمول آراسته و زیبا رسیده که این موضوع سبب شده تا این دستگاه ها، از نظر ظاهر نیز جذاب بوده و به عنوان میان رده از آن ها یاد نشود. حضور دی ان ای مشترک در میان بیشتر محصولات این خانواده سبب شده تا کاربران با انتخاب هر یک از مدل های موجود در میان این دستگاه ها، بهترین تجربه کاربری ممکن را کسب کرده و به این شیوه، یک دستگاه با ظاهر جذاب را تهیه کنند.

راهنمای خرید لپ تاپ ویووبوک ایسوس

با توجه به این موضوع می توان عنوان کرد که در بحث بدنه دستگاه و طراحی آن، این محصولات از درگاه های ارتباطی خوبی برخوردار بوده و به همین دلیل است که کاربران در هنگام انتخاب این محصولات، با دستی باز به سراغ انتخاب مدل رفته و بنا به نیاز خود، اقدام به انتخاب از میان مدل های انبوهی از ویووبوک ها می کنند. این موضوع سبب شده تا کاربران به بهترین شکل ممکن بتوانند از دستگاه خود با حداکثر ظرفیت استفاده کنند. همچنین جنس بدنه نیز با توجه به رده بندی دستگاه متفاوت بوده اما در همه رده های قیمتی، شاهد کیفیت خوب ساختار بدنه این محصولات هستیم.

راهنمای خرید لپ تاپ ویوو بوک : صفحه نمایش

لپ تاپ های ویووبوک را می توان متنوع ترین در بحث صفحه نمایش مطرح کرد و راهنمای خرید لپ تاپ ویوو بوک را با بحث صفحه نمایش به پایان برد. صفحه نمایش های در نظر گرفته شده برای لپ تاپ ویوو بوک از سایز 13 اینچ تا 17 اینچ می تواند متغیر بوده و به همین دلیل است که می توان عنوان کرد این خانواده از لپ تاپ های ایسوس، برای هر نیازی، پاسخی را با خود به همراه دارد.

همچنین در بحث پنلا صفحه نمایش نیز این محصولات از پنل های ارزانی همچون Tn تا پنل های گران قیمت OLED بهره برده اند که بازه ای گسترده از انتخاب را به کاربران ارائه کرده و سبب شده تا هر کاربر بسته به نیاز خود، بتواند مدل مورد نظر را تهیه کرده و از آن نهایت استفاده را ببرد.

در کنار این موضوع، برخی از مدل های ویووبوک قابلیت چرخش صفحه نمایش را داشته که این موضوع سبب شده شاهد قابلیت لمسی در بخش صفحه نمایش بوده و برخی از مدل ها از قلم نیز پشتیبانی کند که این موضوع، آن دستگاه ها را برای اموری مثل هنر های دیجیتالی، مناسب ساخته است. همچنین حضور تبلت ویندوزی نیز در این خانواده یک نکته مثبت به حساب می آید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *