راهنمای خرید لپ تاپ, راهنمای خرید

راهنمای خرید لپ تاپ برای کارهای دانش اموزی

با توجه به تحول سیستم آموزشی، دانش آموزان امروزی بیش از همیشه به لپ تاپ ها وابسته بوده و راهنمای خرید لپ تاپ برای کارهای دانش اموزی مناسب که تمامی اطلاعات مورد نیاز را در اختیار کاربران قرار دهد، به یکی از دغدغه ها و نیاز های والدین بدل شده تا بتوانند با خواندن آن و سپس جستجو و انتخاب مدل مناسب فرزند خود، بهترین گزینه را فراهم کرده و بیشترین آورده را در مقابل هزینه انجام شده کسب کنند.

لپ تاپ برای مدرسه

بر اساس تجربه و عمل به نیاز پردازشی کاربران این دسته، باید گفت که نگارش راهنمای خرید لپ تاپ برای کارهای دانش اموزی کار چندان دشواری نیست اما لزوم خواندن و اجرای آن توسط والدین بسیار بالا بوده و به نوعی می توان گفت که این مقاله یک نقشه راه بوده تا با استفاده از آن، بهترین خرید را انجام دهید.

در این مقاله سعی شده با جنبه های مختلف لپ تاپ دانش آموزی آشنا شده و به سراغ مشخصات سخت افزاری آن ها می رویم که با توجه به نیاز های کاربران و میزان قدرت پردازشی مورد نیاز آن ها در نظر گرفته شده است و به همین دلیل می توان گفت که بهترین مدل ها برای این کاربران توسط راهنمای خرید لپ تاپ برای کارهای دانش اموزی قابل تهیه و خریداری است.

پس در ادامه مقاله راهنمای خرید لپ تاپ برای کارهای دانش اموزی همراه ما شوید و اطلاعات و دانش خود را در این زمینه ارتقا دهید.

خرید لپ تاپ های دانش اموزی

همانطور که پیشتر اشاره کردیم، خرید لپ تاپ های دانش آموزی که یکی از بزرگترین دغدغه والدین تبدیل شده و این موضوع باعث شده تا کاربران بسیاری به دنبال یک راهنمای خرید جامع و کامل درباره این موضوع هستند. با استفاده از این راهنما، کاربران می تواند بهترین خرید لپ تاپ های دانش اموزی را انجام داده و به این شیوه نیاز پردازشی دانش آموزان عزیز خود را به بهترین شکل و پایین ترین هزینه رفع کنند.

لپ تاپ دانشجویی

به همین دلیل است مقاله پیش رو، به بررسی مشخصات مورد نیاز دانش آموزان و همچنین مشخصات دستگاه های سازگار با این قشر را مورد بررسی قرار داده تا کاربران بتوانند با خواندن آن و کسب اطلاعات به روز و جامع درباره لپ تاپ های دانش آموزی، بهترین گزینه را از میان گستره بالایی از محصولات موجود در بازار و برندهای مختلف آن انتخاب کرده و به این شیوه گزینه مناسب فرزندان دلبند خود را انتخاب کنند.

شما می توانید با قرائت این راهنمای خرید و گشت و گذار در محصولات موجود در فروشگاه آی تی مال مدل مناسب خود را برگزیده، با سایر محصولات مورد مقایسه و بررسی قرار دهید، از کارشناسان فروش ما مشاوره رایگان دریافت کنید و بهترین مدل ممکن را تهیه کرده تا یک خرید لپ تاپ دانش آموزی دلچسب را تجربه کنید.

مشخصات لپ تاپ های دانش اموزی ( ویژگی های لپ تاپ دانش اموزی )

با توجه به نیازهای پردازشی دانش آموزان باید گفت که در بحث مشخصات لپ تاپ های دانش آموزی، می توان گفت این لپ تاپ ها نیازمند قدرت پردازشی بسیار بالایی بوده و می توان با استفاده از سخت افزار متوسطه میان رده به صورت کامل و جامع نیاز کاربران خود را برطرف کنند. با توجه به این موضوع می‌توان گفت که سطح انتظار کاربران دانش آموز از یک لپ تاپ به مانند یک شخص بالغ نبوده و میتوان با تهیه سخت افزار سطح پایین تر نیز نیاز این کاربران را به خوبی برطرف نمود و نهایت بهره را از حداقل هزینه کسب کرد.

بهترین لپ تاپ دانش اموزی

از مهمترین ویژگی های لپ تاپ دانش آموزی می توان به صفحه نمایش و کیبورد محصولات اشاره کرد که دو عامل بسیار مهم و اساسی برای هر کاربری بوده و با توجه به صرف زمان زیاد در استفاده از این موارد، باید گفت که انتخاب صحیح و آنها می‌تواند به فعالیت بهتر و بهینه تر کاربران کمک کرده و در عین حال از خستگی زودرس آن ها جلوگیری کند.

در بحث سایر مشخصات لپ تاپ های دانش اموزی، پردازنده های در نظر گرفته شده از نوع سطح پایین بوده که برای امور معمول پردازش مانند وب گردی و ایجاد اسناد و درست کردن یک ارائه با پاورپوینت، کاملا مناسب بوده و قدرت مناسبی را ارائه می کند که این موضوع به کاهش قیمت نهایی دستگاه و همچنین کاهش مصرف انرژی کمک می کند. در مورد کارت گرافیک از دیگر ویژگی های لپ تاپ دانش اموزی است، باید گفت که با توجه به عدم نیاز کاربران مورد هدف، عدم حضور این قطعه مورد منفی به حساب نمی آید.

انواع مدل های لپ تاپ دانش اموزی (انواع لپ تاپ برای کار های دانش اموزی)

با توجه به گستره بالای محصولات مختلف شرکت های سازنده لپ تاپ، انواع مدل های لپ تاپ دانش اموزی در بازار قابل تهیه بوده و توسط شرکت های سازنده لپ تاپ ها عرضه می شوند. بر همین اساس می‌توان گفت که انواع مدل های لپ تاپ دانش آموزی در دسته محصولات معمولی و رده متوسط تولیدکنندگان قرار داشته برای مثال این مدل ها در برند ایسوس به عنوان ویووبوک و در برند لنوو به عنوان آیدیاپد حضور دارند.

لپ تاپ مناسب کار های سبک

هرچند که برخی از برندها از کروم بوک های خود به عنوان انواع مدل های لپ تاپ دانش آموزی یاد می کنند، باید این موضوع را در نظر داشت که این نوع از دستگاه ها با توجه به نیاز به اتصال دائمی به اینترنت و کارکرد محدود در صورت قطع بودن آن، نمی تواند به عنوان یک محصول جامع و کامل در خدمت دانش آموزان بوده و به عنوان یک وسیله همه فن حریف برای آنها فعالیت کنند.

بنابراین با توجه به شرایط تحصیل در ایران، خرید انواع مدل های لپ تاپ دانش آموزی ویندوزی به عنوان یک گزینه مناسب به کاربران پیشنهاد می شود.

به عنوان یک مدل مناسب، لپ تاپ 15 اینچی ایسوس مدل Asus VivoBook E510MA -BR1115 از برند ایسوس و لپ تاپ لنوو ایدیاپد ۳ | Lenovo IdeaPad 3 i3 1215U-4GB-256GB SSD-UHD می توانند رفع کننده نیاز کاربران باشند.

قیمت لپ تاپ های دانش اموزی 

با توجه به سخت افزار قرار گرفته در این محصولات، قیمت لپ تاپ های دانش اموزی می تواند متغیر بوده و با توجه به این موضوع می توان گفت که بسته به انتخاب شما، قیمت محصولات می تواند متغیر و متفاوت باشد که این موضوع یک امر کاملا عادی و طبیعی است که نمی توان جلوی وقوع آن را گرفت.

لپ تاپ برای کار های روزمره

با توجه به مشخصات سخت افزاری این محصولات باید عنوان کرد که پردازنده های رده پایین اینتل و ای ام دی قیمت بالایی نداشته و با توجه به مشخصات ضعیف تر در مقابل لپ تاپ های حرفه ای، می توان گفت که قیمت لپ تاپ های دانش اموزی در سطح پایین تری قرار داشته و به این شکل می توان با تهیه آن ها، نیاز پردازشی دانش آموزان را با قیمت پایین تری برطرف کرد.

با توجه به این موضوع می‌توان گفت قیمت دستگاه های دانش آموزی در رده قیمتی زیر ۲۰ میلیون تومان قرار داشته و حتی با قیمت نزدیک به ۱۰ میلیون تومان نیز محصولات قابل تهیه و خریداری هستند؛ این موضوع می‌تواند قیمت لپ تاپ های دانش آموزی را بسیار متنوع کرده تا کاربران بر اساس نیاز دانش آموزان و همچنین بودجه بندی والدین اقدام به تهیه مدل مورد نظر خود نمایند.

بهترین لپ تاپ برای دانش اموز

بهترین لپ تاپ برای دانش آموزان کدام است؟ این سوالی است که اکثر کاربران آن را مطرح می کنند و همین موضوع باعث شده تا پاسخ های مختلفی توسط افراد مختلف به این موضوع داده شود اما همان گونه که پیشتر گفتیم، همانند نسخه پزشک که برای هر بیماری متفاوت م مختص آن فرد است، بهترین لپ تاپ برای دانش آموزان نیز موضوعی است که برای هر کاربری متفاوت است.

به همین دلیل است که برای هر کدام از دانش آموزان در این صفحه لپ تاپی در نظر گرفته شده و در متن بالا درباره بهترین انتخاب برای هر رشته تحصیلی مطالعه کرده اید. با این حساب باید تا کنون به این نتیحه رسیده باشید که بهترین شخصی که می تواند به شما دستگاه معرفی کند، نیازها و رشته تحصیلی شما است.

بنابراین با توجه به راهنمایی که بالاتر آن را خواندید، می توانید با اتکا به نکات مهم و دقت در مدل ها، بهترین انتخاب خود را انجام داده و از آن نهایت بهره را ببرید.

بهترین لپ تاپ برای دانش اموز بسته به مقطع تحصیلی و همچنین نیاز های پردازشی وی می تواند متغیر بوده و بر اساس این موضوع باید گفت که انتخاب بهترین لپ تاپ برای دانش اموز باید توسط والدین صورت گرفته و پس از مطالعه این مقاله و نیازسنجی اقدام به انتخاب دستگاه و تهیه محصول مورد نظر کرد تا بتوان بهترین بهره وری را از این دستگاه ها دریافت کرد.

لپ تاپ برای کارهای روزمره

برای مثال دانش آموزان مقطع دبیرستان و شاخه ریاضی فیزیک نیازمند دستگاههای به قدرت بیشتری هستند تا بتوانند شبیه سازی های آزمایشگاهی و آزمایش های فیزیک را به صورت روان روی سیستم خود اجرا کرده و نتایج آن را برای ارائه به کلاس با خود به همراه داشته باشند. همچنین در طرف دیگر این موضوع، دانش آموزان شاخه انسانی نیازمند قدرت پردازشی بسیار بالا نیست اما نیازمند کیبورد با کیفیت صفحه نمایش خوب هستند تا هنگام تایپ تکالیف خود و استفاده از کامپیوتر برای وبگردی و یافتن سوالات خود خستگی زودرس نشده و همچنین تجربه کاربری رضا بخشی را داشته باشند.

بنابراین با توجه به موارد فوق باید گفت که بهترین لپ تاپ برای دانش آموز بسته به نیاز وی بوده و والدین همانگونه که گفته شد، پس از نیاز سنجی و انتخاب مدل مناسب می توانند اقدام به تهیه آن کرده و بهترین لپ تاپ برای دانش آموز را تهیه و به وی ارائه کنند تا بتواند بهترین و بالاترین کاربری ممکن از آن استفاده کند.

ارزانترین لپ تاپ دانش اموزی 

در حال حاضر ارزانترین لپ تاپ دانش آموزی در دسته خانواده ایسوس قرار داشته این محصول مجهز به صفحه نمایش ۱۵ اینچی با پردازنده Intel Celeron بوده که نیاز های ابتدایی دانش آموزان را به خوبی رفع می کند. مدل این محصول، لپ تاپ 15 اینچی ایسوس مدل VivoBook X543MA-GQ1012 بوده که با برچسب قیمتی 9 میلیون تومانی خود، به عنوان ارزانترین لپ تاپ دانش اموزی حاضر در بازار شناخته شده و به کاربران عرضه می شود.

لپ تاپ برای کار های سبک و مدیریتی

لپ تاپ X543MA از پردازنده Celeron N4020 بهره برده که دارای 2 هسته بدون امکان چند رشته ای شدن بوده و سرعتی بین 1.1 تا 2.8 گیگاهرتز را به کاربران ارائه می دهد که با توجه به نیاز های پردازشی دانش آموزان، نمی توان گفت که قوی بوده اما ضعیف نیست.

این محصول مجهز به ۴ گیگابایت حافظه رم بوده و می تواند از پس کارهای روزمره و سرک کاربران مورد هدف خود به خوبی برآید و تنها نقطه ضعف آن، عدم حضور SSD بوده که می توان با تهیه یک نسخه ارزان قیمت از آن، این مشکل را نیز به خوبی برطرف نمود.

به طور کلی این محصول می تواند اقتصادی ترین و ارزانترین لپ تاپ دانش اموزی در میان لپ های بازار دیده شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *