راهنمای خرید لپ تاپ, راهنمای خرید

راهنمای خرید لپ تاپ کروم بوک ایسوس

لپ تاپ کروم بوک های ایسوس از دستگاه های جذاب بوده که سیستم عامل کروم او اس را اجرا کرده و به کاربران قابلیت های گسترده ای را می دهد؛ با این حال خرید لپ تاپ ایسوس از سری کروم بوک را می تواند به کاربران امکان انتخاب دستگاه مناسب تر خود را داده و با ارائه تصویری جامع از کل امکانات یک کروم بوک و همچنین مدل های مختلف آن، به کاربران دانش کافی و لازم را در جهت استفاده درست و همچنین انتخاب صحیح مدل مورد نیاز خود، ارائه کرده و می تواند به عنوان یک گزینه جذاب برای کاربرانی که در رده اقتصادی قضاوتی لپ تاپ را دارند، در نظر گرفته شود.

راهنمای خرید لپ تاپ کروم بوک

به همین دلیل سعی کردیم تا با ارائه یک راهنمای خرید لپ تاپ کروم بوک ایسوس جامع و کامل، به کاربران تمامی اطلاعات مورد نظر را ارائه کرده و قدرت انتخاب صحیح را به آنها ارائه کنیم؛ تا تجربه خریدی دلنشین را کسب کنند.

راهنمای خرید لپ تاپ کروم بوک : پردازنده

در بحث راهنمای خرید لپ تاپ کروم بوک، پردازنده نقش بسیار پر رنگی را ایفا نمی کند، اما نمی توان این موضوع را نادیده گرفت که پردازنده های قوی تر، می توانند در اجرای برنامه ها و سرعت شبیه سازی برای اجرای برنامه های اندروید روی کروم را سرعت بخشیده و قدرت بالاتری را به کاربران در بحث پردازش ارائه کنند. کروم بوک همیشه به عنوان یک لپ تاپ سبک از نظر سیستم عاملی و پردازشی یاد شده و این موضوع سبب شده تا شاهد استفاده از پردازنده های پایین رده و میان رده در بین محصولات کروم بوک بوده و می توان عنوان کرد که لپ تاپ کروم بوک پردازنده های رده بالای بسیار کمی داشته و با توجه به سبک بودن سیستم عامل و حضور عمده پردازش در بحث کلاد، نمی توان این موضوع را یک نقطه منفی عنوان کرد.

راهنمای خرید لپ تاپ کروم بوک

با این حال به عنوان کرد که بیشتر کروم بوک های تولیدی ایسوس از پردازنده ساخت شرکت اینتل بهره برده که در رده های مختلف قرار داشته و بسته به انتخاب کاربران می توانند قدرتی خوب یا بالا را در بحث پردازش های سیستم عامل به کاربران ارائه کند. بنابراین عنوان کرد که انتخاب پردازنده در لپ تاپ کروم بوکT موضوع خیلی مهمی نبوده و تنها در صورتی باید روی آن دغدغه داشت که قصد شما اجرای برنامه های اندرویدی به صورت شبیه سازی شده بوده و نیازمند قدرت پردازشی بالا در بحث مجازی سازی باشید.

راهنمای خرید لپ تاپ کروم بوک : کارت گرافیک

با توجه به نیاز کاربران قطعاً در بحث راهنمای خرید کروم بوک باید بحث کارت گرافیک را نیز در نظر گرفته، اما ذکر موضوع ضروری است که در دستگاه های کروم بوک، با توجه به سبک کاربری و نوع سیستم عامل، نیازمند به یک کارت گرافیک مجزا احساس نشده و تمامی فرامین گرافیکی و رندر گرفتن گرافیک های مختلف توسط پردازنده گرافیکی داخلی موجود در پردازنده مرکزی انجام شده و کاربران نیازی به حضور پردازنده گرافیکی مستقل نخواهند داشت.

راهنمای خرید لپ تاپ کروم بوک

بنابراین ذکر این نکته ضروری است که بیشتر کاربرانی که انتخاب آنها استفاده از سیستم عامل کروم او اس و کروم بوک ها است، تمایلی به اجرای نرم افزارهای نیازمند پردازش گرافیکی سنگین نداشته و همین موضوع باعث شده تا حضور پردازنده گرافیکی مجزا در این سیستم ها، امری بی فایده و بیهوده باشد. زیرا برای نیاز این کاربران پردازنده های گرافیکی قرار داده شده در پردازنده‌ی مرکزی کاملاً کافیست.

راهنمای خرید لپ تاپ کروم بوک : طراحی بدنه

در بحث طراحی بدنه لپ تاپ کروم بوک به عنوان کرد که بدنه کروم بوک ها بسته به دسته بندی دستگاه و قرار گرفتن آن در دسته اقتصادی و لوکس می تواند متغیر بوده و متریال استفاده شده در بدنه و همچنین طراحی دستگاه متغیر است. در بحث طراحی کروم بوک ها در دو دسته لپ تاپ و دو در یک قرار می گیرند که دستگاه های دو در یک قابلیت چرخش صفحه نمایش داشته و به نوعی در دسته فیلیپ قرار می‌گیرند. این امکان، به کاربران اجازه استفاده از صفحه نمایش لپ تاپ را به صورت لمسی داده و با تا شدن، می تواند به عنوان یک تبلت مورد استفاده قرار گیرد.

راهنمای خرید لپ تاپ کروم بوک

همچنین در بحث جنس بدنه دستگاه می توان عنوان کرد که نسخه‌های گرانتر کروم بوک، از ترکیب فلز و پلاستیک استفاده کرده و نسخه ارزان تر، با توجه به هدفمندی گوگل برای جذب مخاطب بیشتر ،از متریال ارزان تر استفاده کرده و سبب شده تا کاربران بتوانند با کمترین بودجه ممکن وارد دنیای کروم او اس شده و از امکانات این سیستم عامل سبک و سریع و همچنین سرویس های گوگل که به آن متصل است؛ بهره مند شوند.

راهنمای خرید لپ تاپ کروم بوک : صفحه نمایش

راهنمای خرید لپ تاپ کروم بوک را می توان با صفحه نمایش به پایان رساند. صفحه نمایش کروم بوک های گران قیمت تر می توانند از برندهای با کیفیت تری مانند OLED استفاده کرده و همچنین رزولوشن بالاتر را به کاربران ارائه داده و قابلیت لمسی را همراه خود داشته باشند. با توجه به این موضوع می‌توان آن کرد که دستگاه های گران قیمت تر کروم بوک، برای کاربرانی که قصد تهیه یک دستگاه لوکس و جذاب را دارند/، در بحث صفحه نمایش نیز سعی شده تا بهترین تجربه ممکن برای کاربران فراهم کرده و آنها از نهایت کیفیت موجود در بازار صفحه نمایش آن بهره‌مند شوند.

راهنمای خرید لپ تاپ کروم بوک

دستگاه های ارزان قیمت لپ تاپ پروبوک نیز با وجود قیمت پایین، از صفحه نمایش با کیفیت و خوبی بهره مند بوده و می توانند نیاز کاربران را در بحث نمایش تصاویر و کارهای روزمره به خوبی برطرف ساخته و از سویی، در رده اقتصادی قرار گرفته تا کاربران بیشتری قادر به تهیه و استفاده از این کروم بوک ها باشند. همچنین در بحث ابعاد صفحه نمایش کروم بوک ها معمولاً در بین سایز ۱۳ تا ۱۵ اینچ قابل تهیه هستند. این مال برای کارهای روزمره و کاربرانی که قصد تهیه کروم بوک را دارند؛ بسیار مناسب بوده و نیاز صفحه نمایش آنها را به خوبی برطرف می سازد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *